Barış Kömürcüoğlu ft Kanun Yıldırım

Zalim adlı çalışmaya sesiyle hayat veren Barış Kömürcüoğlu yıllar önce katılmış olduğu Popstar yarışmasında en sevilen ve en başarılı yarışmacılardan biri olmuş ve çok sayıda hayran kitlesi oluşmuştur.Programdan sonra çıkardığı albümlede hayran kitlesini genişletmiş ve biribirinden güzel çalışmalara imza atan Sanatçı 4 yıllık süren sessizlığini Zalim adlı çalışmayla bozuyor ve sevenleriyle buluşuyor.Barış KömürcüoğluTürkiye’nın farklı şehirlerinde halen sahne programlarına devam etmektedir.

Kanun Yıldırım ve Barış Kömürcüoğlu Zalim şarkısını Almanya’nın Mosel kasabasında 11.yy’dan kalma tarihi bir Tapınağın içerisinde ve Almanya’nın en uzun asma köprüsünün üstünde hem tarihi hemde doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne sererek kliplendirdiler. Klipte ayrıca Azerbaycan’dan ünlü Radyo/Tv sunucu ve yapımcısı ayrıca oyunculukta yapan, 2013 senesinde en iyi sunucu ve 2016 senesindede en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Aysel Nazım yer aldı.Klibin yönetmenliğini Barış Parlak üstlendi ve çekimleri 3 gün sürdü.


Ünlü DJ Prodüktor Kanun Yıldırım 2016 senesinde ikinci Sıngle çalışması ile müzikseverlerle tekrar buluşuyor.

2016 yılının Haziran ayında Doğulu Music etiketiyle yıllar önce Sezen Aksu’nun seslendirdiği söz ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait Olmaz Olsun adlı şarkıyı yeniden düzenleyerek müzikseverlerle buluşturan ve bu Şarkıyı ilk kez kliplendiren Kanun Yıldırım ikinci çalışmasında bu kez orijinal sözleri Vahid Aziz Caferov'a, adapte sözleri Sezen Aksu’ya ve Bestesi Azeri Sanatçı Eldar Behramoğlu Mansurov’a ait olan Zalim adlı şarkıya farklı bir tarzda hayat verdi.

Yakın dostu ve bu çalışmaya sesiyle hayat veren ünlü Sanatçı Barış Kömürcüoğlu’nun Solist olarak yer aldığı bu proje yine Doğulu Music etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.Kanun Yıldırım Zalim adlı bu çalışmasında birbirinden değerli müzisyenlerle çalıştı.

1995 yılında 17 yaşında müzik hayatına radyoculukla merhaba diyen Ünlü Dj Prodüktör daha sonra Bodrum, Kuşadası, Kıbrıs ve Antalya da Dj olarak müzikseverlerle buluştu.

2001 yılından itibaren Almanya’da yaşamaya başlayan Kanun Yıldırım müzik ve stüdyo çalışmalarına bu ülkede devam ettirdi. Bu sırada birçok sanatçı ile Avrupa Organizasyonlarında birlikte sahne alan Kanun Yıldırım en çok Ozan Doğulu ve Ece Seçkin ile yaptığı birçok turne ile Avrupa’da birçok organizasyonun değişmez ismi oldu.

Ajda Pekkan, Demet Akalın, Soner Sarıkabadayı, Halil Sezai, Rafet El Roman, Emre Kaya, Erdem Kınay, Merve Özbey, Duman, Athena, Yusuf Güney gibi isimlerle dj olarak sahneden yer alan Kanun Yıldırım halen Almanya’da birçok organizasyonda sahne almaya devam etmektedir.