MABEL’DEN “FENA HALDE BELA” SÜRPRİZİ 

MABEL MATİZ’DEN SÜRPRİZ BİR MAXI SİNGLE” VE YEPYENİ REMİXLER  
Kuşağının en etkili ve üretken isimlerinden olan, söz yazarı, besteci ve yorumcu Mabel Matiz'den dinleyicilerine yıl sonu sürprizi geldi. 
Sanatçının 2015 yılında başta i-Tunes Türkiye olmak üzere birçok dijital platform, anket ve medya kuruluşu tarafından "yılın albümü" seçilen, bol ödüllü "Gök Nerede" albümünün öne çıkan şarkılarından "Fena Halde Bela", bu kez bambaşka dans versiyonlarıyla, yepyeni bir maxi single'da dinleyicisi ile buluşmak üzere gün sayıyor. 
Zoom / DMC etiketiyle dijital olarak yayınlanacak "Fena Halde Reworks" adlı maxi single'da, şarkının 3 farklı prodüktör tarafından hazırlanmış remix'leri bulunuyor. Elektronik müzik sanatçısı Ah! Kosmos, DJ ve müzik prodüktörü Kaan Düzarat ve besteci-prodüktör Serkan Alkan'ın, kendilerine özgü müzikal tavırlarıyla yepyeni suları işaret ettikleri çalışmanın kapak görseli ise, önemli görsel sanatçılardan Mustafa Toygun Özdemir'e ait. Şarkıların masteringi ise Sterling Mastering Studios’ta Steve Fallone tarafından gerçekleştirildi. 
"Fena Halde Reworks" i-Tunes, Spotify, Fizy, Türk Telekom Müzik, Deezer ve Shazam gibi dijital platformlardan aynı anda tüm müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.